Přeskočit na obsah

Marketing

Součástí nabízeného portfolia služeb v rámci marketingového poradenství je:

  • Analýza stávajících činností Vaší společnosti
  • Vypracování komplexní marketingové strategie (jak pro celou společnost, tak pro jednotlivé produkty/činnosti)
  • Implementace strategie a její průběžné hodnocení se zapracováním potřebných změn
  • Zajištění a vyhodnocení kvalitativních i kvantitativních výzkumů
  • Průběžné konzultace

Potřebujete vytvořit jednotou „filozofii“ komunikace Vaší společnosti a nevíte jak?

Rádi pro Vás vytvoříme jednoduchou a účinnou strategii komunikace a to jak směrem dovnitř společnosti (k zaměstnancům), tak i směrem k Vašim klientům a zákazníkům. Tato strategie zlepší způsob komunikace nejen směrem k třetím stranám, ale i směrem k pevnému jádru společnosti – Vašim zaměstnancům.

Pomůžeme Vám s vytvářením a zkvalitňováním firemní kultury. Můžeme Vám pomoci s nastavením zaměstnaneckých benefitů, organizováním teambuildingových a firemních akcí apod. Zlepšíte tím atmosféru ve Vaší společnosti a Vaši zaměstnanci budou pracovat pro Vaši společnost tak, jako by pracovali pro svou vlastní.

Pokud Vám záleží na image Vaší společnosti, je vytvoření kvalitní corporate identity to správné řešení! Pro vybudování stabilního místa na trhu je corporate identity pro Vaši firmu v dnešní době velice důležité.

Vytvoření corporate identity pomůže Vaší společnosti k její snazší identifikaci mezi konkurencí na trhu, rovněž se používá jako jeden z nástrojů, který podprahově působí jak na konkurenci, tak na klienty a v neposlední řadě na Vaše zákazníky. Rádi Vám s budováním corporate identity pomůžeme. Jsme schopni pro Vás zařídit vše, např. návrh firemního loga s jeho následnou informací na všechny potřebné dokumenty společnosti (faktury, e-maily, razítka, atd.).